O nas

Za kulisami creative wedding kryją się dwie wariatki - mama i córka! 

Jedna jak wulkan ciągle wybuchający nowymi pomysłami - ciągle z notatnikiem pod ręką… potrafi zmienić temat w połowie zdania, kiedy akurat coś jej się przypomni… Tworzy projekty, wybiera papiery, koperty, do niej należy cała strona artystyczna!

Druga to ta realistka, która weryfikuje szalone pomysły i za wszelką cenę szuka rozwiązań. Ogarnia sesje zdjęciowe, później siedzi po nocach obrabiając zdjęcia, dba o stronę techniczną i media społecznościowe.  

To właśnie nasze ręce tworzą dla Was każde wyjątkowe zaproszenie.

W naszej pracowni miłość do minimalizmu spotyka się z perfekcjonizmem i chęcią dopieszczenia nawet najmniejszych szczegółów. W naszych głowach rodzą się pomysły... czasem w środku nocy, niekiedy szalone, czasem wymagające wielkich kombinacji... - wszystko po to, żeby w Waszych oczach zobaczyć te iskierki zachwytu! Tak właśnie powstaje ręcznie robiona papeteria ślubna - unikatowa, piękna... WASZA.

Oferujemy nowoczesną papeterię dla wszystkich par, które cenią sobie oryginalność i pragną się wyróżnić niesamowitymi zaproszeniami i dodatkami. Nasze wzornictwo cechuje minimalizm - stawiamy na efektowne i subtelne rozwiązania, które sprawią, że Wasze zaproszenia na długo zostaną w pamięci każdego z gości… Każde zaproszenie możemy zmodyfikować zgodnie z preferencjami, aby było dokładnie takie, jakiego szukaliście!

złocenie lub srebrzenie - nawet najprostszy wzór nabiera blasku...
wydruk na półprzezroczystej kalce - odrobina tajemnicy…
koperta w oryginalnym kolorze - bo liczy się już pierwsze wrażenie… 
sznureczek, lak, suszone rośliny... - detale mają znaczenie...

Witamy w naszym kreatywnym świecie - rozgość się i zostań na dłużej! ZAPRASZAMY - przekonajcie się sami!

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat