Jak zamawiać

KROK PO KROKU

  1. Zdecydujcie – projekt gotowy czy indywidualny? (wykonujemy projekty indywidualne według pomysłu Klienta – cena projektu ustalana indywidualnie)
  2. Skontaktujcie się z nami mailowo – zapytajcie o wycenę wybranej opcji. Możecie również skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.
  3. W odpowiedzi na wiadomość otrzymacie pytania, na które należy odpowiedzieć w celu przygotowania wizualizacji wybranego wzoru z Waszymi danymi (data ślubu, miejsce, godzina,…).
  4. Projektowanie może potrwać do 5 dni roboczych.
  5. Sprawdźcie dobrze wysłany projekt, zwłaszcza tekst – na tym etapie możemy wprowadzić ewentualne poprawki – po czym zaakceptujcie projekt. 
  6. Zdecydujcie – wysyłka, czy odbiór osobisty?
  7. Otrzymacie mailowo podsumowanie zamówienia i dane do wpłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty, przystępujemy do realizacji zamówienia.
  8. Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych.
  9. O dokładnym terminie wysyłki zamówienia poinformujemy Was mailowo.

WAŻNE

Istnieje możliwość domawiania pojedynczych zaproszeń w późniejszym terminie, jednak lepiej od razu uwzględnić dodatkowe sztuki dla gości last minute lub na pamiątkę. Do kosztu domawianych zaproszeń należy doliczyć opłatę w wysokości 10zł (opłata za usługę dodruku).

PRÓBKI - istnieje możliwość zamówienia odpłatnie próbek zaproszeń ślubnych i dodatków. Wszystkie próbki wysyłane są z losowo wybranym tekstem.

Wszystkie informacje (data ślubu, miejsce, godzina, lista gości,…) wysłane przez Zamawiającego powinny być dokładnie sprawdzone - nie ingerujemy w przesłane teksty, nie poprawiamy też błędów ortograficznych, stylistycznych, czy błędów w imionach i nazwiskach gości.

Po otrzymaniu projektu prosimy o dokładne sprawdzenie tekstu - czy nie ma błędów literowych – po realizacji zamówienia, poprawki wynikające z winy Zamawiającego będą dodatkowo płatne.

Projekty w wersji obcojęzycznej wykonujemy wyłącznie na podstawie przesłanego przez Klienta tekstu. Nie wykonujemy tłumaczeń.

Minimalna ilość zamawianych zaproszeń to 20 sztuk.

 

Formularz kontaktowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat